Znikające ogłoszenie ?

Najpierw sprawdź w FAQ, dopiero jeśli nie znajdziesz odpowiedzi pytaj tutaj

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Agent 007
Posty: 642
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 10:28

Znikające ogłoszenie ?

Post autor: Agent 007 »

Witam

Nie wiem gdzie napisać , więc piszę tu,

Wczoraj dałem 2 ogłoszenia w dziale kupię sprzedam .......dziś ich już nie ma . Ani żadnej informacji , wyjaśnienia tak po ludzku , kulturalnie . Nie wiem co zrobiłem żle ani czy zrobiłem .

Mogę prosić o dwa słowa '' a co chodzi i dlaczego''

Pozdrawiam
Pawel
Colt45
Posty: 7
Rejestracja: środa, 17 września 2014, 21:07

znikające ogłoszenia

Post autor: Colt45 »

no to witam w klubie , moje ogłoszenie tez zniknęło... :(
Awatar użytkownika
mkl1
Posty: 561
Rejestracja: wtorek, 21 września 2010, 13:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: mkl1 »

A...
podaliście Panowie wszelkie info( cena, co , i jak)?
Colt45
Posty: 7
Rejestracja: środa, 17 września 2014, 21:07

Post autor: Colt45 »

jest cena i opis , zrobiłem kolejne ogłoszenie z tym samym
Colt45
Posty: 7
Rejestracja: środa, 17 września 2014, 21:07

Post autor: Colt45 »

no i kolejne zniknęło ... a było tam :
http://www.elaboracja.pl/forum/viewtopi ... 6699#36699
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Bardzo Kolegów przepraszam za kasowanie ogłoszeń które nie spełniają wymogów regulaminowych.
Co do kulturalnego wyjaśniania przyczyn mojego działania. Poprawiałem sam, prosiłem o poprawienie i pisałem wyjaśnienia na PW. Działało to tak sobie. Doszedłem do wniosku, że jak niektórym nie chce się czytać, to dlaczego mi ma się chcieć pisac?
Mod.
]
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Colt45
Posty: 7
Rejestracja: środa, 17 września 2014, 21:07

Post autor: Colt45 »

ok , poprawiam ogłoszenie :)
Agent 007
Posty: 642
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 10:28

Post autor: Agent 007 »

Mi osobiscie wydaje się że cywilizowanym zwyczajem jest jednak zwócić uwagę na błąd/przeoczenie ( krótko i na temat ) , brak reakcji uprawnia moderatora do działania i po temacie .

A poza tym kto jest nieomylny ?? Nawet dokładnie nie wiem co zrobiłem żle .......czyli wychowaczo lipa .

Pozdrawiam
Paweł
Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

http://www.elaboracja.pl/forum/viewtopic.php?t=2965

Wystarczy przeczytać i się zastosować. Kasowanie ogłoszeń nie zgodnych z wymogami to jedyna metoda aby uniknąć bałaganu.
Działanie takie ma utrzymać porządek a nie "wychowywać".
Wojtek
Agent 007
Posty: 642
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 10:28

Post autor: Agent 007 »

Widzę ze kolega z ''ruchu radykalnego'' pach po łbie i załatwione ........Kolega chyba NIGDY nie popełnia błędów.

Ostatnie moje '' 5 groszy'' , info o wykasowaniu postu ogłoszenia to minimum ''savoir-vivru '' w takim przypadku ............no bo jak naprawić błąd skoro się o nim nie wie..........i jest się przekonanym iż ogłoszenie jest OK

Pozdr
Paweł
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Pawle, jeśli dla Ciebie ogarnięcie trzech zasad umieszczonych w regulaminie stanowi problem, to jak zdobyłeś pozwolenie na broń?

Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Awatar użytkownika
Akraw
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 19 marca 2013, 13:53

Post autor: Akraw »

Lekko mnie zalewa... są jasno określone zasady, to jest forum a nie zakład wychowawczy. Jak nie przestrzegam zasad to nie oczekuję specjalnego traktowania, przypominania, głaskania po główce i proszenia o poprawę.
Nie jest to forum komercyjne, więc mod prowadzi je w swoim prywatnym, wolnym czasie - oczekwianie, że ktoś będzie pisał, prosił, przypominał... no proszę... jak dałem ciała to ponoszę konsekwencję i jedyne co można powidzieć to przepraszam, a nie się oburzać i zakładać wątki które są zaproszniem do flejmu... Odrobina odpowiedzialności...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 października 2015, 10:42 przez Akraw, łącznie zmieniany 1 raz.
Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

Nie jestem z "ruchu radykalnego" tylko modem na zupełnie innym forum i z nam temat z od drugiej strony. Mało że taki moderator poświęca swój prywatny czas za darmo dla idei to jeszcze zjebka i pretensje od użyszkodników. Żeby było weselej to zwykle za błędy użyszkodników. Porządek musi być dla zachowania poziomu Forum. Każdy popełnia błędy, ale tutaj nikt się nie czepia o źle postawiony przecinek za co na niektórych forach można dostać bana. Jak ktoś nie potrafi samodzielnie zredagować ogłoszenia to może przed umieszczeniem poprosić moda o pomoc, jestem pewien że pomoże.
Wojtek
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Myślę, że kwestia znikających ogłoszeń została wyjaśniona. Zamykam. W razie pytań dodatkowych, zapraszam do kontaktu na PW.
Mod.
]
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Zablokowany