I co Wy na to?

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Wojtek
Posty: 371
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 22:06
Lokalizacja: Śląsk

I co Wy na to?

Post autor: Wojtek »

Z bron.iweb
Post użytkownika "KolegaJan" z 21:11

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?f=75& ... 5#p1597955
DB
SP9IUM
Awatar użytkownika
Bartek_DJC
Posty: 146
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2012, 01:39

Post autor: Bartek_DJC »

Tak widziałem to i mam nadzieję, że to tylko sianie niepotrzebnej paniki - tyle, że cholera ich wie w tym KE co spłodzą.
Bruum
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 09:00

Post autor: Bruum »

Optymizm i nadzieja dobre są, ale działanie lepszym jest. Są listy adresów eurodeputów. Pozostaje kwestia co im wysłać? Mój angielski nie wystarczy do skonstruowania odpowiednio eleganckiej wypowiedzi. Czy mógłby ktoś z Kolegów parę zdań w wiadomym temacie napisać, z uwzględnieniem aspektów szlachetnej sztuki elaboracji, na którą zamach jakiś s@##^*)!) szykuje? Może ktoś jeszcze z forum z kulejącą angielszczyzną skorzysta. Optymistycznie brzmiące wcześniejsze doniesienia "z frontu" jakby uśpiły naszą czujność i waleczność, zresztą może temu miały służyć, a pasowałoby przypomnieć się deputom, że jesteśmy, patrzymy, pamiętamy i odpowiednio zagłosujemy.
Tak na marginesie-należało by politykom uzmysłowić fakt, że o ile dla zdecydowanej większości problematyka dostępu do broni jest dosyć zwisająca, to dla kilkudziesięciu, co najmniej, tysięcy jest przedmiotem żywego, emocjonalnego zainteresowania. Więc pomoc dla nas, przez ogół, nawet broni niechętny, zostanie zapomniana i zignorowana, ale strzelcy są w stanie zapamiętać, kto ich doli ulżył i jak im przez to lepiej na tym łez padole, a te dziesiąt tysi plus najbliżsi, może niejednemu szalę przeważyć.
73 de sp5tio
wyspiarz
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 05 kwietnia 2016, 19:06

Post autor: wyspiarz »

https://firearms-united.com/2016/07/18/ ... imco-vote/

z ustaleń wynika, że zrezygnowali w planach z zakazu elaboracji

The reloading of ammunition will still be permitted – no changes here.


pzdr. Łukasz
Awatar użytkownika
Akraw
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 19 marca 2013, 13:53

Post autor: Akraw »

Producenci rowniez wykonuja naciski na urzednicza biomase brukselska ;-) to sa spore pieniadze ;-)
ODPOWIEDZ